Maszynki do golenia - mega promka!

Lista produktów producenta: Hartog

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

HARTOG Balance to starannie zestawiona mieszanka zawierająca ziarna zbóż, lucernę, niezbędne oleje oraz zioła. Dla koni rekreacyjnych to strukturalne müsli to zdrowa i kompletna pasza.

89,00 zł

Kräutermash jest paszą uzupełniającą o wysokich walorach dietetycznych.

89,00 zł

Concept zawiera wszystko, co potrzebne dla doskonałej kondycji, błyszczącej sierści, elastycznych mięśni, silnych kopyt i ścięgien. Łatwostrawne ziarna i bogata w błonnik lucerna zapewnią bogate i kompletne pożywienie.

94,00 zł

Energy Classic to wysokowartościowe müsli będące mieszanką sześciu różnych zbóż utrzymujących konia w doskonałej kondycji.

94,00 zł

Energy Special jest idealną formą lekkostrawnej, bogatej w witaminy i minerały paszy treściwej z dużą dawką magnezu i L-Tryptofanu dla nadpobudliwych koni.

92,00 zł

Gras-Mix jest doskonały dla koni z chorobami układu oddechowego i skłonnościami do alergii. Jako pasza pozbawiona kurzu i pleśni o niskiej zawartości białka staje się idealną alternatywą dla siana.

85,00 zł

Odkryj moc unikalnej formuły Powerstart . Naturalne rozwiązanie problemów żołądkowych i jelitowych bez melasy!

90,00 zł

Lucerna Hatrog jest całkowicie naturalnym produktem zawierającym wysokostrawne białko i włókno.

86,00 zł

Pełna opieka dla seniorów.Odkryj 5 unikalnych właściwości mieszanki 5 Star Complete Care Senior dla starszych koni! Sieczka odpowiednia dla: koni starszych, koni z problemami dentystycznymi koni z niedowagą

97,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów