Lista produktów producenta: Over Horse

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 55 elementów

Glinka kaolinowa jako jedna z najdelikatniejszych glinek wykazuje właściwości wysuszające i poprawia odżywienie skóry.

125,00 zł

Biotyna dla konia firmy Over Horse, wzmacniająca siły i zdrowie końskiego kopyta.

120,00 zł

BRONCHI Equus zawiera unikalną mieszankę ziół, która doskonale rozrzedza i pomaga usuwać gromadzącą się wydzielinę z drzewa oskrzelowego.

95,00 zł

CABI Glue to innowacyjny żel przeznaczony do pielęgnacji zaniedbanych kopyt, polecany przede wszystkim dla koni stojących na wilgotnym podłożu, a także do stosowania bezpośrednio po korekcji kopyta.

150,00 zł

CABI Spray to preparat przeznaczony do opryskiwania kopyt w okolicach strzałki i rowka strzałki po korekcji oraz każdorazowo po rozczyszczaniu.

65,00 zł 75,00 zł

Profesjonalny preparat ułatwiający rozczesywanie grzywy i ogona u koni.

65,00 zł

Specjalistyczny, intensyfikujący kolor szampon dla koni o czarnej i ciemnej sierści.

58,00 zł

Innowacyjny preparat przeznaczony do stosowania w miejscu uszkodzonych tkanek w przypadku pojawienia się grudy u koni, wspomaga naturalne procesy odbudowy i regeneracji skóry.

63,00 zł

Działa przeciwbiegunkowo oraz stabilizująco na funkcjonowanie układu pokarmowego u koni.

89,00 zł

Drożdże dla koni firmy Over Horse. AminoYeast to produkt na bazie żywych kultur drożdży Saccharomyces cerevisiae – jednych z najkorzystniejszych drożdży w żywieniu koni.  Dedykowany wszystkim koniom na każdym szczeblu użytkowym – od koni niepracujących, poprzez konie hodowlane, rekreacyjne, a na sportowych skończywszy.

59,99 zł

Preparat stabilizujący równowagę wodno – elektrolitową zwierzęcia. Produkt zapobiega odwodnieniu organizmu, uzupełnia niedobory elektrolitów, skraca czas regeneracji organizmu.

65,00 zł

EDYCJA LIMITOWANA- Opakowanie 3kg. Preparat stabilizujący równowagę wodno – elektrolitową zwierzęcia.

90,00 zł

Preparat stabilizujący równowagę wodno – elektrolitową zwierzęcia.

65,00 zł

Preparat stabilizujący równowagę wodno – elektrolitową zwierzęcia.

265,00 zł

Zwiększa poczucie pewności, uodparnia na stres, zmniejsza poziom stresu, pozwala skupić uwagę konia, przyspiesza proces szkolenia, redukuje neurowegetatywne zaburzenia, zmniejsza reakcje na strach, zmniejsza zdenerwowanie, zwalcza zaburzenia natury behawioralnej.

16,50 zł

Preparat wspomagający regenerację chrząstki stawowej.

235,00 zł

FUNGISEPT wspomaga wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry, uniemożliwiającej wnikanie i rozwój grzybów oraz pleśni.

65,00 zł

FUNGISEPT wspomaga wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry, uniemożliwiającej wnikanie i rozwój grzybów oraz pleśni.

65,00 zł

Wysokiej jakości olej do pielęgnacji kopyt. Preparat nadaje zdrowy wygląd kopytom, eliminuje ich nadmierną kruchość. Zawarte w nim naturalne oleje oraz ekstrakty zapewniają odżywienie i zdrowy wygląd.

98,00 zł
Pokazuje 1 - 20 z 55 elementów