Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

  • "Browse over 500 000 of the best porn galleries, daily updated collections...
  • "Każdy może zarobić tyle, ile chce. Związek -...
  • "????????? ?????????? ???????
  • "Każdy może teraz zarobić tyle, ile chce. Związek - -...
  • "Make money in the internet using this Bot. It really works! Link -...

Blog

Stretching jeżdźców

Stretching jeżdźców

Poznaliście już naszą nową ambasadorkę, Dominikę Szablewska. Jeśli chcecie poznać ją bliżej, zadać jej pytania, zapraszamy na jej instagram domix_a.

A dziś chcieliśmy Wam przedstawić bardzo ciekawy post dotyczący tym razem nas, jeźdźców. Znajdzie go również na instagramie Dominiki. Teraz kiedy wszyscy mamy trochę więcej czasu - warto skorzystać z poniższych rad.

Wszyscy zwracamy uwagę na dobrą elastyczność i kondycję naszych koni,  a co z nami? Zdecydowanie zbyt mało jeźdźców dba o kondycję swoich mięśni. Wpływ rozciągania na organizm:

- większa elastyczność mięśni,

- większa ruchomość stawów,

- poprawa kondycji, która zmniejsza ryzyko urazów,

- poprawa krążenia,

- obniżenie poziomu stresu,

- rozluźnienie i niwelacja obciążeń.

Dla kogo i kiedy? Dla osób, które skarżą się na sztywność i bóle napięciowe. OD kiedy regularnie rozciągam swoje mięśnie, znacznie wzrosła moja świadomość podczas jazdy. Wykonywane ruchy zaczęły być jeszcze lepiej kontrolowane, a napięcia  rozluźniane za pomocą oddechu. Gdy wzrosła elastyczność moich mięśni, przełożyło się to na lepsze wyniki podczas treningów, a brak napięć w moim ciele przełożył się na zdecydowanie mniejszą ilość spięć u konia, Dumnej.

Rozluźniony jeździec równa się rozluźniony koń! Pamiętajcie, dbając o siebie, dbacie także o swojego wierzchowca w możliwie najlepszy sposób.

Natomiast jeśli szukacie idealnej bluzy do zajęć jogi w pięknej wiosennej aurze oraz do wypadów do stajni koniecznie zainteresujcie się kurtkbluzą HKM Softshell Champ, która jest dostępna zarówno w wersji młodzieżowej jak i damskiej. A do niej idealnie nadzadzą się bryczesy z tej samej kolekcji, które są tak wygodne jak breginsy, model Elemento stripe.

https://paddok.pl/wszystkie-produkty/4510-hkm-kurtka-softshell-new-champ-24h.html

https://paddok.pl/wszystkie-produkty/4551-hkm-bryczesy-silikonowe-elemento-stripe-24h.html

Na różne bóle, także na rozgrzanie i rozluźnienie mięśni, polecamy Pferdesalbe, która działa na cały organizm ożywiająco i relaksacyjnie.
Maść należy wcierać w obolałe, zmęczone miejsca.

https://paddok.pl/wszystkie-produkty/1308-pferdesalbe-masc-konska-200ml-24h-4105170615309.html

Admin J.

piątek, mar 20 2020

0 Komentarz

Zostaw komentarz

Dodaj