PIELĘGNACJA 

na stronę

3-fazowe mydło do gruntowego czyszczenia i natłuszczania skóry usuwa pleśń i jest w stanie zapobiec jej nowym atakom czyści, pielęgnuje i chroni gładką skórę

21,90 zł

Innowacyjny preparat przeznaczony do stosowania w miejscu uszkodzonych tkanek w przypadku pojawienia się grudy u koni, wspomaga naturalne procesy odbudowy i regeneracji skóry.

63,00 zł

Odżywka do sierści, grzywy i ogona Leovet Power Stregel - z wyciągiem z rumianku do pielęgnacji sierści i włosów jasnych.

63,00 zł

HORSEFLY Spray to preparat zawierający specjalną kompozycję olejków eterycznych o przyjemnym zapachu, które skutecznie zniechęcają muchy, komary, kleszcze i meszki oraz inne owady latające nękające konie.

320,00 zł

Leovet Cold Pack - żel regenerujący ścięgna, stawy i mięśnie z ekstraktem z kadzidłowca. Naturalne wyciągi roślinne z arniki i rozmarynu wzmagają miejscowe ukrwienie, hamują powstawanie obrzęków pojawiających się po stłuczeniach. 

69,00 zł

COCOLIN SPORT- OLEJ LNIANO-KOKOSOWY DLA KONI SPORTOWYCH.

124,00 zł

Do pielęgnacji podeszwy i strzałki przy gniciu strzałki kopytowej.

55,00 zł

Spray Guard Fly minimalizuje odczuwanie skutków ukąszeń, pielęgnując skórę konia oraz zapobiegając ponownym ukąszeniom.

95,00 zł

urine FREE Horse to szybko działający, mikrobiologiczny środek czyszczący. W sposób trwały usuwa plamy oraz zapach z moczu, kału, potu i inne. Jest bezpieczny w użyciu i przyjazny dla środowiska.

80,00 zł

Odżywcza maść do kopyt Black Horse jest zalecana zwłaszcza do pielęgnacji kopyt bez połysku, suchych, wolno rosnących oraz z tendencją do pękania i kruchości rogu.

60,00 zł

Szampon KERATIN BATH zapewnia pełną odbudowę i wzmocnienie struktury włosia.

38,00 zł

Działa odżywczo na pory kopyta, szybko wnikając w głąb tkanek.

36,00 zł

Leovet HOOF LAB - balsam do kopyt z Biotyną - naturalnym składnikiem budującym kopyto.

59,00 zł

Wskazania: Żel należy stosować jako okład rozgrzewający w celu przyśpieszenia procesów naprawczych w tkankach. Stosuje się również do łagodzenia zapalenia o charakterze niebakteryjnym , łagodzenia obrzęków w obrębie mięśni, ścięgien i stawów.

11,90 zł

Tradycyjna formuła, ciesząca się zaufaniem od pokoleń.

37,95 zł

Preparat wspomagający drogi oddechowe Leovet Hamba-Vet- 700 g mieszanka paszowa, uzupełniająca dla koni. Rewelacyjny środek wspomagający leczenie dróg oddechowych !

61,00 zł

Sprawia, że sierść, ogon i grzywa stają się błyszczące Zmniejsza osadzanie się kurzu, brudu i zapobiega plątaniu się Zapobiega wyrywaniu włosów podczas czesania

32,00 zł

Glinka kaolinowa jako jedna z najdelikatniejszych glinek wykazuje właściwości wysuszające i poprawia odżywienie skóry.

125,00 zł

Mineralny olej tworzy na powierzchni film, warstwę ochronną – intensywne działanie natłuszczające, zmiękczające, wzmacniające.

60,00 zł

3-fazowe mydło do gruntowego czyszczenia i natłuszczania skóry usuwa pleśń i jest w stanie zapobiec jej nowym atakom czyści, pielęgnuje i chroni gładką skórę

34,90 zł
Pokazuje 1 - 20 z 230 elementów